Bilgi ile güçlenin, Öğrenmek ile başarıya giden yolda ilerleyin!

Mobil RPG Oyunlar (Rol Yapma Oyunları) En Güncel 2022 – 2023

Mobil RPG Oyunlar (Rol Yapma Oyunları) En Güncel 2022 – 2023

Mobil RPG Oyunlar (Rol Yapma Oyunları) En Güncel 2022 – 2023 Oyunların pek bir çok taktik gerektirirken, bir çok da simülasyon veya yarış şeklinde oynanmaktadır. Dahası şu anda revaçta olan bir şey var ki her oyuncu neredeyse bir kez oynamıştır veya tecrübe etmek istiyordur, bunu sizler için ise Mobil RPG Oyunlar Android olacak şekilde listeledik.

Mobil RPG Oyunlar (Rol Yapma Oyunları) En Güncel 2022 – 2023 Rol yapma oyunları, olağanüstü hikaye, işçiliği yapan karakterler, öykü çizgileri gibi bir çok bilhassa dolu, hikayeye dayalı bir deneyimdir. Oyunlarda çok gereksinim duyulan heyecanı ekleyen öteki bir çok karakterin karışımları da bulunmaktadır.

En İyi RPG Oyunları Android

En iyi rol yapma oyunları yani özetle RPG oyunları listesini yaptık. Ayrıca en iyi aksiyon rpg oyunları mobil olmak suretiyle en iyilerine bakalım.

Bu arada RP terimlerine https://webhakim.com/roleplay-terimleri.html bakabilirsiniz.

[ROLE PLAY TERİMLERİ [GTA5] İÇİN TIKLAYIN…

1- Eternium

Eternium rol yapma oyunları içerisinde Android olarak en iyi bedava oyunlardan biridir. RPG oyunu ”taşımak için dokunun” ve ”atlatmak için kaydır” gibi kontrolleriyle oynamak olabildiğince kolaydır.

Oyun, çevrimdışı olduğu dönemde kullanıcılara destek olmak için kullanıcının çevrimdışı modda kendilerine destek olabilecek içerisinde ne olduğu indirmesine izin vermektedir. Dokunarak hareket kontrolü, daha fazla vintage bir tıkla ve tıkla Aksiyon RPG oyunu gibi yapar.

İlginizi Çekebilir;  Call of Duty Modern Warfare Kaç GB? Sistem Gereksinimleri 2023

Eternium aksiyon RPG oyunu uygulama içi satın alımlarla beraber olmaktadır.  Bu oyunu benzer rol yapma oyunlarından ayıran tek şey, oyundaki en iyi şeylerin ödeme yaparak değil oynayarak elde edilebilmesidir. Bu en iyi RPG Android olarak başlattıktan sonra, oyun geliştiricileri daha sonra anlık çok oyunculu, kent portalı ve dördüncü dünya gibi öteki özellikler ekledi.

Eternium İNDİR

YouTube video

2- Fire Emblem Heroes

Bu en iyi mobil RPG oyunlardan bir diğeri, Nintendo’nun Fire Emblem serisidir. Aksiyon dolu RPG oyunu dokunmatik ekranlar için tamamiyle özelleştirilmiştir.

Fire Emblem evrenindeki bütün karakterleri getirmiştir. Oyuncu, yolculuğuna, mevcut Ateş Kahramanları evreninin manzarasından mevcut kahramanların ve savaş tarafınca kontrol edilen bir çok Kahramanın olacağı süren bir savaştan başlar.

RPG oyunu tamamlamak için 700’den fazla bölüm içermektedir. Sahnenin her etkin tamamlanımasında, oyuncu Orbs ile ödüllendirilir. Yeni başlayanlara destek olmak için, oyunun karakterleri gereksinimlerine göre kendiliğinden çağıracak serisi vardır.

Fire Emblem Heroes İNDİR

YouTube video

[ROLE PLAY TERİMLERİ [MTA] İÇİN TIKLAYIN…

3- Darkness Rises

Yoğun grafikler, dikkat cazibeli oyun oynama ve ele almak istediğiniz savaşlar, bütün bu tarz şeyleri Darkness Rises’i bütün zamanların en iyi RPG oyunlarından biridir. Bu oyunun konusunda ise dünyanın kurtarıcısı sizsiniz, dünyanızın kaderi sizin ellerinizde ve cehennemden gelen şeytanlardan korumalısınız.

Darkness Rises İNDİR

 

İLGİLİ HABER

İnternetsiz Oyunlar 2023 [Android ve iPhone] 15 Mobil Oyun

 

YouTube video

4- Adventures of Mana

En iyi düşlem oyunları arasında yer edinen bu RPG Android oyunu çok dramatik bir ortamda yer almaktadır. Etrafında bütün hikayenin dokunduğu Mana Ağacı, Mt. Göksel eterde hayatta kalan Illusia vardır.

Efsanelerin laflarına göre, ellerini gövdeye koyabilen herkes, Karanlık Lord Efendisi’nin sonsuz enerjisini alır.

İlginizi Çekebilir;  Call of Duty Modern Warfare Kaç GB? Sistem Gereksinimleri 2023

Oyuncuya, arkadaşları ile birlikte Karanlık Lord’u eğlendirmek için canavarlarla savaşmak için meydana getirilen gladyatörlerden birinin görevi verilir.

Oyunu daha egzotik hale getirmek için, oyuncular savaşmak için tekrardan savaş alanına atılır. Oyunda bu kadar çok şey olduğunda, aksiyon RPG oyunu kolayca oynamak için en iyi bedava RPG oyunlarından biridir.

Adventures of Mana İNDİR

YouTube video

[ROLE PLAY TERİMLERİ [FİVEM 5] İÇİN TIKLAYIN…

5- Star Wars™: KOTOR

Star Wars: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncular arasında ismini kazanan kahraman bir oyundur. Oyunun havasını güvenliğini sağlamak için, RPG oyunu orijinaliyle aynı tecrübesi sunuyor.

İndirildikten sonra, Star Wars oyunu mobil cihazda tamamiyle keyfini çıkarabilir. Hikaye, Jedi Şövalyeleri Sith’e karşı savaşan Galaktik İmparatorluk çevresinde dönüyor ve oyuncu Jedi düzeninin son umudu. Tüm kuvvetli becerilerle, oyuncunun krallığını karanlık tarafın manşonlarından kurtarması bekleniyor.

Star Wars™: KOTOR İNDİR

6- CHAOS RINGS III

Chaos Rings ilk kez 2010 senesinde tanıtıldı. En iyi RPG oyunu oyuncular arasında dikkat çekiyor. Oyuncular çok takdir gördü. Ayrıca Chaos Rings kadrosu 2011’de Chaos Rings Omega ve 2012’de Chaos Rings II ile geldi. Chaos Rings III gene oyun tecrübesini geliştirdi. Derin bir öykü ve yüksek kaliteli film müziği ile doluydu.

1.1 milyondan fazla indirildiği için oyunun müziği hususi bir yere sahiptir. Bu oyunun hikayesi, oyuncunun hayallerini ve arzularını yerine getirmeyi amaçlayan bir karakter olarak oynadığı, gökyüzünde yüzen kıtayı içerir. Oyuncu keşfedilmemiş toprakları, canavarları, gizli saklı hazineleri ve çok daha fazlasını görecektir.

CHAOS RINGS III İNDİR

7- The Banner Saga

Banner Saga, oyun süresince meydana getirilen seçimlerin direkt olarak oyunda bir ayrım yarattığı ve oyunun sonucunu mühim seviyede etkilediği taktiksel bir RPG savaş alanıdır.

İlginizi Çekebilir;  Call of Duty Modern Warfare Kaç GB? Sistem Gereksinimleri 2023

Oyuncu, insanları hasım klanlarının ve kısır Drudge askerlerinin gazabından kurtarması gereken bir önder olarak başlar. Fantezi alanı, Vikinglerin mitlerini ve tanrılar tarafınca terk edilen burçları birleştirir.

The Banner Saga, Grammy tarafınca aday yayınlanan besteci Austin Wintory tarafınca bestelenen elle çizilmiş savaş sahneleri ve film müzikleri içeren bir 2D rotoscope animasyon RPG oyunudur.

The Banner Saga İNDİR

8- Aralon: Forge and Flame üç boyutlu RPG

Ücretsiz en iyi RPG oyunlarından bir öteki olan Aralon Forge ve Flame, reel bir serüven ve coşku oyunudur.

Gerçek zamanlı gölgeler ve keşfedilecek bambaşka bir dünyayla, bu oyunu indirmek sizi bir zamanlar sonsuza dek kaybolduğu kabul edilen insanları bulmak için muhtelif kıtalar da ve manzaralarda seyahat ettiğiniz dünya macerasına götürecektir.

Aralon: Forge and Flame üç boyutlu RPG İNDİR

9- FINAL FANTASY Record Keeper

Kullanımı en iyi Android oyunlarından biri olan Final Fantasy Record Keeper, Final Fantasy’nizin anlarını bir kez daha tekrardan yaşadığınız RPG hediyelerinden bir diğeri. Böylece her anı tekrardan yaşarsınız ve dünyayı bir kez daha kurtarırsınız.

FINAL FANTASY Record Keeper İNDİR

10- Heroes of Steel RPG Elite

Heroes of Steel RPG Elite, oyuncunun insanlığın umutlarının son ışını olduğu ve Steel’in kıyamet sonrası orta çağ dünyasında yolculuğunu ayarladığı bir öykü üstüne odaklanır.

Oyuncunun dört karakterden oluşan bir parti inşa etmesi ve bütün karakterlerde benzersiz kabiliyetleri birleştirmesi gerekir.

Heroes of Steel RPG Elite İNDİR

Yoruma kapalı.